RSS
środa, 29 kwietnia 2009
Odcinek 1942: Puchacz

Ridż, dla znajomych Janek, postanawia urządzić lokalne wyścigi samochodowe. Przyłącza się do nich Lemur, który jest więziony przez wsteczne lusterko. Ridż, kierowany nawigacją z puchacza mknie po brooku a Brooke na to niemożliwe.. W międzyczasie, zdemaskowany żuk-gnojarz rozpoczyna konwersację o możliwościach życia w terenie ocienionym z nieznajomą rudą prukwą, mając zakłócenia w odbiorze wskutek awarii systemu łączności w binoklach. Wielka litera M świeci w tle, choć tak naprawdę to odwrócone W. Co się dzieje, co się stanie? Czy Ridż zbrooka Brooke? Czy Brooke zridży Ridża?

20:05, bezsensacje
Link Komentarze (9) »
czwartek, 02 kwietnia 2009
Odcinek 1941: Ćmy

Ridge, po wyczerpującym dniu w szkole, zostaje zaatakowany przez rój krwiożerczych ciem-gigantów. Jego przyrodnia babcia, zaniepokojona wynikami syna w szkole, postanawia przybrać zdziwioną minę na kolejne 145 odcinków. Tymczasem na strychu dzieją się straszne rzeczy - Lemur rwie muchę, która rwie sieć pająka. Sieć pada chociaż deszcz na razie nie. Lemur roztacza przed Brooke wizję metamorfozy w używaną pralkę, choć w głębi duszy czuje, że jest Krzyżowcem. Kto ubije ćmę-mordercę? Czy Ridge wisi na krawędzi? Co na to obcasy pędzącej po klatce Brooke?

11:52, bezsensacje
Link Komentarze (19) »
czwartek, 12 marca 2009
Odcinek 1940: Lemur
Lemury, które przyjechały pośpiesznym do cioci Stephanie, nie miały zniżki studenckiej. Zatroskana tym Taylor próbuje wyłudzić od niej węgiel. Ridge, opętany obsesją polowania na lemury, trafią kulą w płot oraz w czoło kolegi z wojska, prywatnie syna. Ten atak tylko rozjusza Ridża, który postanawia spalić całą planetę zaczynając od pobliskiego ogródka z warzywami...

10:13, bezsensacje
Link Komentarze (11) »
Liny, dorsze, szproty

Oessu