RSS
środa, 12 maja 2010
Odcinek 2125: Powidła

Ridż, znany w branży przemytnik wyrobów niskosłodzonych, został napadnięty w przejściu podziemnym Warszawa WKD przez seryjnego mordercę dżemów. Dżemomusy, powidła i marmolady są w niebezpieczeństwie.
W międzyczasie Lemur, podczas rozmowy z matką (choć faktu takiego pokrewieństwa nie jest pewien nawet on sam) przyznaje się, że buduje w piwnicy Wielki Zderzacz Hadronów, którego drobne błędy podczas wdrożenia zaowocowały erupcją wulkanu z Islandii. Wszystkiemu przysłuchuje się wiecznie ciekawa newsów z kraju i ze świata, Bruk.
Co leci w Zielonej Kuli? Kto kogo ajlowiu? Czym Siwa karmi kury zielononóżki? Czy powidłowy dealer strzeli sobie Ridża?

08:40, bezsensacje
Link Komentarze (9) »
piątek, 12 marca 2010
Odcinek 1918: Startrek

Cofnijmy się nieco w czasie, gdy Ridge miał jeszcze chęć do życia a Brooke miała swój Login. Ubrana w czerwoną kieckę, będącą uniformem oficera maszynowni statku kosmicznego, próbuje odwieść Ridża od kruszenia ścian swoją łepetyną. Ten, podnerwion telefonem od Trajler, uprowadza Bruk do windy, zwanej dalej elewatorem, w której siłuje się z ciemnościami, odgaduje kosmiczne rebusy oraz używa koszuli do procesów teleportacji. Czy elewator osiągnie Warp-3? Czy Trajler powróci z Matplanety? Co na to człowiek-blachodachówka?

10:15, bezsensacje
Link Komentarze (13) »
sobota, 30 stycznia 2010
Odcinek 1917: Porcelana

Ridż i Bruk, popijając ołów stopiony w temperaturze pokojowej, wspominają odległe czasy, gdy wiedli żywot jako urządzenia sanitarne. W międzyczasie, podnerwicowana matka wszystkich porcelan bezskutecznie tłumaczy swojemu synu, że nie jest parowozem. Kłótnia nabiera tempa pociągu podmiejskiego podczas której Nick (z polskiego Ksywa) traci pomysł na życie pod postacią lokomotywy. Bruk ze swoim wiecznym chłopakiem, odkrywają tymczasem pochodzenie straszliwego znaku, który prześladuje ich od wielu lat. Cytoplazma? Cy to nie plazma? A może to czupakabra? Dlaczego Ridż zrobił oczy jak pięć złoty sprzed denominacji? To wszystko w odcinku 1917.

11:47, bezsensacje
Link Komentarze (7) »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7
Liny, dorsze, szproty

Oessu